Hráč zápasu z minulého týždňa:  Ernest Hudik

18. kolo: OFK Čifáre - D.Štitáre 1:0 (1:0)

M.Mráz

G.Czapala(V.Toman), J.Marták, O.Chren , T.Fonody

D.Obert(P.Maron), J.Ferenc

Komentár:

Prvú vážnejšiu šancu v zápase mali domáci, keď strela domáceho O.Chrena skončila na žrdi hosťujúcej brány. Celý zápas sa hral vyrovnaný futbal, väčšinou medzi šestnástkami. Jediný gól padol v 38.minúte, kedy poslal z pravej strany domáci D.Obert loptu pred bránku hostí a T.Fonody nasmeroval loptu presne medzi tri žrde. V druhom polčase pokračoval vyrovnaný, ale aj bojovný zápas. Za zmienku stojí aj priamy kop domáceho kapitána E.Hudika, ktorý trafil spojnicu brány. Pred koncom zápasu sa zaskvel aj domáci brankár Mráz, ktorý zneškodnil nebezpečnú strelu hosťujúceho hráča a loptu vyrazil nad bránu. Nakoniec sme tesné vedenie udržali a tri dôležité body k záchrane zostali doma.

Hráč zápasu z minulého týždňa:  Matúš Macák

17. kolo: Horný Ohaj - OFK Čifáre  3:1 (1:0)

Gól: P.Maron

Zostava:

M.Mráz

T.Fonody

J.Ferenc, J.Marták, O.Chren , G.Czapala (V.Toman)

D.Obert

Komentár:

Do zápasu, ktorý sa hral pred peknou diváckou návštevou, sme nastúpili s defenzívne ladenou zostavou, keđ sme mali v útoku len jedného hráča. V prvom polčase dominovali na ihrisku podľa očakávania domáci hráči, ale gólovo sa dokázali presadiť len jedenkrát. V druhom polčase sa naša hra zlepšila, ale gól sa podarilo dať opäť domácim, keď svoj druhý gól v zápase vsietil R.Fordinál. V ďaľšom priebehu sme sa gólu dočkali aj my, keď odkrytú bránu domácich trafil striedajúci P.Maron a živil naše nádeje v dobrý výsledok. Tie pominuli o pár minút, keď si strelu domáceho útočníka Fordinála zrazil do vlastnej siete náš obranca a stanovil konečné skóre na 3:1.

16. kolo: OFK Čifáre - Lúčnica  3:1 (2:1)

Góly: J.Ferenc 2, J.Marták

Zostava:

M.Mráz

P.Fonody(P.Maron), E.Hudik, M.Macák, I.Kajsík

G.Czapala (L.Gyurcek), J.Marták, O.Chren , T.Fonody

D.Obert, J.Ferenc

Komentár: V dôležitom zápase mužstiev zo spodu tabuľky začali lepšie domáci, keď po pravej strane potiahol loptu D.Obert ,ale jeho center J.Ferenc z blízka prestrelil. Lenže v 17.minúte išli hostia do vedenia, keď hosťujúci R.Bosák prekvapil domáceho brankára Mráza. Domácim sa na úvodný gól podarilo rýchlo odpovedať a v 19.minúte sa po rohu T.Fonodyho presadil J.Marták. V prvom polčase padol ešte jeden gól, keď sa v 31.minúte peknou strelou prezentoval domáci J.Ferenc. V druhom polčase pokračovali domáci vo výbornom výkone, čoho výsledkom bola výstavná strela aktívneho J.Ferenca, ktorý sa trafil do "šibenice" hosťujúcej brány, a uzavrel tak skóre zapasu na 3:1 pre domácich. Vo zvyšných minútach zápasu už gól nepadol a tak si domáci pripísali po výbornom výkone 3 dôležité body v boji o záchranu.

Hráč zápasu z minulého týždňa:  Tomáš Fonody

15. kolo: Žitavce - OFK Čifáre  1:0 (0:0)

Zostava:

M.Mráz

J.Ferenc, E.Hudik, M.Macák (M.Matuška), I.Kajsík

G.Czapala (Š.Polcsák), J.Marták, O.Chren , T.Fonody

D.Obert, P.Maron

Hráč zápasu z minulého týždňa:  Ernest Hudik

14. kolo: OFK Čifáre - Hosťová  1:1 (1:1)

Gól: E.Hudik

Zostava:

M.Mráz

D.Obert (P.Maron)  J.Ferenc

Hráč zápasu z minulého týždňa(z jesene):  Marek Kováč

13. kolo: OFK Čifáre - BFC D.Obdokovce 0:6 (0:2)

Hráč zápasu z minulého týždňa: J.Marták

12. kolo: Čechynce - OFK Čifáre 9:0 (3:0)

Zostava:

E.Hudik

P.Fonody, T.Fonody, I.Kajsík, Š.Polcsák (D.Matuška)

J.Ferenc

G.Czapala, J.Marták, M.Kováč, T.Fink

Hráč zápasu z minulého týždňa: T.Fonody

11. kolo: TJ Dyčka - OFK Čifáre 5:0 (0:0)

Zostava:

L.Gyurcsek

Š.Polcsák, T.Fonody, J.Ferenc, J.Kriszán (R.Jakab)

M.Imre

G.Czapala, J.Marták, M.Kováč, T.Fink (P.Ďurček)

D.Obert (D.Matuška)

Hráč zápasu z minulého týždňa: voľno

10. kolo: Voľno

9. kolo: FC Veľký Cetín - OFK Čifáre 4:2 (0:2)

Zostava:

M.Mráz (Š.Polcsák)

P.Fonody, J.Ferenc, E.Hudik, T.Fonody

K.Žák

M.Keszeg(T.Fink), O.Chren, J.Marták, G.Czapala(P.Maron)

D.Obert

Komentár: Zápas sa pre nás začal ako z rozprávky, keď sme už v prvej minúte viedli 0:1 po krásnom góle J.Martáka, ktorý vymietol šibenicu domácej bránky. V 9.minúte sme viedli už 0:2 po presnom zásahu D.Oberta. Zaskočení domáci sa nevedeli proti nášmu mužstvu presadiť. Zlom nastal v 41.minúte, kedy dostal náš hráč O.Chren červenú kartu za odplácanie. Aby toho nebolo málo, tak sa nám zranil brankár Mráz, ktorèho v bráne nahradil náš obranca P.Fonody. Domáci mali celý druhý polčas nato, aby proti oslabenému mužstvu Čifár niečo spravili s výsledkom. Do konca zápasu sa im to podarilo a tento pre nás nešťastný zápas Cetínčania vyhrali nakoniec 4:2.

Hráč zápasu z minulého týždňa: M.Mráz

8. kolo: Dolné Krškany - OFK Čifáre  3:4 (0:3)

Góly: J.Marták 2, O.Chren, D.Obert

Zostava:

M.Mráz

P.Fonody, I.Kajsík, E.Hudik, T.Fonody(M.Keszeg)

J.Ferenc

K.Žák, O.Chren, J.Marták, G.Czapala(P.Maron)

D.Obert

Komentár: V prvom polčase sme na ihrisku dominovali vo všetkých činnostiach, čoho výsledkom bol polčasový stav 0:3 pre náš tím. Gólovo sa presadili Ondrej Chren a dvakrát sa trafil Jan Marták. V 10.minúte druhého polčasu nastal zlomový bod zápasu, kedy rozhodca odpískal pokutový kop pre domácich a nášmu obrancovi I.Kajsíkovi udelil červenú kartu.Domáci najprv znížili z pokutového kopu a o pár minút strelili aj gól na 2:3. Potom náš útočník D.Obert vystihol rozohrávku domácej obrany a v samostanom nájazde zvýšil skóre na 2:4 v náš prospech. Domáci sa ale nevzdávali a znížili na 3:4. Do konca zápasu mali domáci viacero príležitostí na vyrovnanie,ale proti bol náš vynikajúco chytajúci brankár - Michal Mráz.

7. kolo: FCJelenec - OFK Čifáre  5:0 (2:0)

Zostava:

M.Mráz

M.Imre, I.Kajsík, E.Hudik, T.Fink(P.Maron)

R.Jakab

K.Žák(P.Ďurček), O.Chren, J.Marták, T.Fonody

D.Obert

Komentár: V hodovom zápase a v oklieštenej zostave sme proti bývalému účastníkovi I.Triedy bojovali celý zápas. V prvom polčase nás domáci prevýšili a vyhravali 2:0. Z našej strany zaujal v prvom polčase priamy kop kapitána E.Hudika, ktorý brankár domácich vytlačil na brvno a následnú dorážku poslal J.Marták vedľa bránky domácich. V druhom polčase ešte za stavu 2:0 sme nevyužili naše šance, čo potrestali domáci ďaľšími tromi gólmi.

6. kolo: OFK Čifáre - FC Vinodol 1:1 (0:0)

Góly: J.Marták

Zostava:

M.Mráz

P.Fonody, I.Kajsík, E.Hudik, Š.Nagy(T.Fink)

J.Ferenc

Š.Polcsák(P.Maron), O.Chren, J.Marták, T.Fonody

D.Obert

Komentár: V prvom polčase líder tabuľky z Vinodolu na ihrisku dominoval, mal viacero šancí, ale všetky zostali nevyužité. My sme sa zamerali hlavne na defenzívu, ktorá nám vychádzala. Hostia v prvom polčase nastrelili viac krát konštrukciu našej bránky. V druhom polčase sa Vinodol dostal do vedenia, keď sa lopta dostala k E.Preszinskému a ten sa nemýlil. O 12 minút sa nám podarilo vyrovnať, keď nedorozumenie v obrannej hre hostí využil Ján Marták.V druhom polčase sme s lídrom tabuľky hrali vyrovnanú partiu a dokonca sme mohli aj vyhrať, lenže hlavička J.Martáka letela asi meter od brány.

5. kolo: Dolné Štitáre-  OFK Čifáre 3:2 (1:1)

P.Maron(M.Keszeg)

Komentár: V sychravom počasí sa hral vyrovnaný futbal. Prvý gól padol až v druhej polovici prvého polčasu keď sa pred domácim brankárom nemýlil Ján Marták. Domácim sa ešte podarilo do konca polčasu vyrovnať, keď využili zaváhanie našej obrany. V 53. minúte už domáci viedli, keď hlavička domáceho Kmeťa skončila v našej sieti. V 75.minúte prišla chvíľka nášho brankára Mráza, ktorý zneškodnil pokutový kop domácich! V závere domáci zvýšili na 3:1 a zdalo sa, že je rozhodnuté. Lenže potom prišla najkrajšia akcia zápasu a podarilo sa nám znížiť stav skóre na 3:2 vďaka Dominikovi Obertovi. Mohli sme dokonca aj vyrovnať,lenže najorv Ondrej Chren netrafil bránu a priamy kop T.Fonodyho letel len do múru domácich.

Hráč zápasu z minulého týždňa: M. Mráz

4. kolo: OFK Čifáre - Horný Ohaj 0:6 (0:3)

Zostava:

M.Mráz

Š.Polcsák, I.Kajsík, E.Hudik, Š.Nagy

J.Ferenc, O.Chren, T.Fonody, G.Czapala (J.Marták)

M.Kováč(T.Fink), D.Obert

Komentár: Kvalitatívny rozdiel medzi oboma mužstvami bolo vidieť takmer počas celého zápasu. Hostia sa ujali vedenia v 11.minúte. Domáci mali za stavu 0:1 šance na vyrovnanie, no z gólov sa tešili už len Ohajčania. Prvý polčas sa skončil výsledkom 0:3. Hneď na začiatku druhého polčasu zvýšil stav zápasu na 0:4 náš bývalý hráč T.Lisý. Do konca zápasu sa hostia presadili ešte dvakrát a tak sme aj náš druhý domáci zápas v II.Triede nedokázali pretaviť do víťazstva.

Hráč zápasu z minulého týždňa: E.Hudik

3. kolo: TJ Lúčnica - OFK Čifáre 1:3 (1:2)

Góly: I.Kajsík, J.Marták, J.Ferenc

Zostava:

M.Mráz

Š.Polcsák(T.Fink), I.Kajsík, E.Hudik, Š.Nagy

J.Ferenc, O.Chren, T.Fonody, J.Marták (G.Czapala)

M.Kováč, D.Obert (P.Maron)

Komentár: Zápas sme začali aktívne a už v 7.minúte sme sa ujali vedenia, keď strela I.Kajsíka skončila v sieti domácich. V 13.minúte sme už vyhrávali 2:0,keď sa v druhom zápase za sebou presadil J.Ferenc. Po tomto góle sme poľavili a v 25.minúte domáci znížili stav zápasu na 1:2 - P.Machata. V druhom polčase sa nám opäť podarilo odskočiť na rozdiel dvoch gólov, keď strelou spoza 16-tky zvýšil náš náskok J.Marták. Skóre ešte mohol skrášliť P.Maron, ten však svoju šancu nevyužil. Domáci počas celého zápasu skoro vôbec neohrozili našu bránu a tak sme si pripísali prvé a veľmi dôležité body do tabuľky II.B Triedy.

Hráč zápasu z minulého týždňa: E.Hudik a J.Marták

2. kolo: OFK Čifáre - TJ Družstevník Žitavce 2:4 (1:2)

Góly: J.Marták, J.Ferenc

Zostava:

M.Mráz

P.Fonody, I.Kajsík, E.Hudik, Š.Nagy

J.Ferenc(G.Czapala), O.Chren, T.Fonody, J.Marták

M.Kováč, D.Obert

Komentár: Náš prvý zápas vo vyššej súťaži sa začal výborne, keď už v 3.minúte otvoril skóre nový hráč v našej zostave - J.Marták. Hosťom sa podarilo vyrovnať v 26.minúte z pokutového kopu, keď sa nemýlil M.Palán. Zo strany hostí to v prvom polčase ešte nebolo všetko. V 42.minúte už bol stav stretnutia 1:2 pre Žitavce, keď loptu do siete dostal A.Kováč. V druhom polčase sme dúfali, že sa nám podarí stav stretnutia otočiť, lenže náš súper bol proti a v 50.minúte už bol stav stretnutia 1:3, keď vyrazenú loptu nášho brankára preloboval do brány hosťujúci Š.Novosad. Domáci sa však nevzdali a v 60.minúte J.Ferenc krásnym lobom prekvapil spoza šestnástky hosťujúceho brankára Gažiho. Takmer celý druhý polčas hrali Čifáre na polovici súpera, žiaľ bez úspechu. Výhru hostí potvrdil po rýchlom protiútoku svojim druhým gólom v zápase M.Palán.

Hráč zápasu z minulého týždňa: tentokrát posledného zápasu M.Mráz

1. kolo: Hosťová - OFK Čifáre 3:0 (2:0)